Szukasz wyrobu, który rzeczywiście zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby? Wybierz właśnie starannie opracowaną Hilding ViscoBio! Stanowi ona połączenie nowoczesnych materiałów z surowcami, które zostały pozyskane z natury. Dlatego właśnie, w dzisiejszym artykule napiszemy więcej na ten temat!

Poduszka naturalna – co to oznacza?

Zacznijmy od tego, dlaczego Hilding ViscoBio to wyrób, który możemy określić mianem poduszki naturalnej. Związane jest to z faktem, że został on wzbogacony o takie surowce, jak chociażby olej rycynowy czy też len, z którego wyprodukowany został pokrowiec. Po co to jednak? Skupmy się na pierwszym omawianym składniku, a konkretnie właśnie oleju. Docenia się do, chociażby w medycynie czy też kosmetologii, a to wszystko dzięki temu, że:

  • działa nawilżająco na naszą skórę,
  • wykazuje właściwości antybakteryjne i antygrzybicze,
  • pomaga nam się zrelaksować,
  • potęguje właściwości antyalergiczne naszej poduszki.

Olejem nasączona została pianka termoelastyczna, która stanowi wypełnienie wskazanego produktu, dzięki czemu możemy cieszyć się jego licznymi właściwościami. Koniecznie jednak trzeba także wspomnieć o pokrowcu, który został wyprodukowany nie z byle jakiego materiału, a z lnu! Jest on bardzo przyjemny w dotyku, lecz jednocześnie wykazuje szereg właściwości. Gwarantuje świetny przepływ powietrza, a także odprowadza nagromadzoną wilgoć z naszego łóżka. Dzięki temu, że możemy go prać w temperaturze 30 stopni, z łatwością pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń.

A co w środku?

Hilding ViscoBio, czyli poduszki naturalne na miarę naszych potrzebJak już zostało wspomniane, wypełnienie stanowi tutaj starannie opracowana pianka termoelastyczna, którą stosuje się również chociażby w materacach. Doceniana jest ona za liczne właściwości: skutecznie pomaga się pozbyć napięcia, otulając krzywizny anatomiczne, lecz jednocześnie przez całą noc utrzymuje naszą głowę i szyję w prawidłowej pozycji. Wskazany surowiec reaguje na temperaturę naszego ciała, a po skończonym użytkowaniu wraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu licznymi właściwościami produktu możemy cieszyć się przez naprawdę długi czas!

Poduszka naturalna – dla kogo?

Zastanawiasz się, czy poduszka naturalna to rzeczywiście dobre rozwiązanie dla Ciebie? Bez wątpienia jest to idealne rozwiązanie dla szerokiego grona odbiorców. W sam raz nada się, chociażby dla tych z nas, którzy muszą borykać się z alergią, która często utrudnia zasypianie powodując na przykład katar, kaszel czy też wysypki skórne. Istotne jest również, że skutecznie rozładowuje napięcie, dlatego będzie to strzał w dziesiątkę dla tych z nas, którzy borykają się z różnego rodzaju dolegliwościami bólowymi.

Poduszki naturalne to wspaniała kategoria! Już po pierwszej nocy na takim starannie opracowanym produkcie na pewno odczujesz różnice.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/