Efektywny sen może przynieść wiele korzyści, między innymi dobre samopoczucie czy też energię na cały dzień. Nie da się również zaprzeczyć, że przesypiając codziennie 6-9 godzin na odpowiednio dobranym materacu dbamy o własne zdrowie. W jako sposób? Opiera się to na jednych z podstawowych funkcji materaca, do których należy odpowiednie podparcie kręgosłupa, zachowanie jego fizjologicznych krzywizn, co w znacznej mierze redukuje ilość pojawiających się wad postawy oraz odciąża mięśnie, umożliwiając im dogłębną regenerację. Jednak na jakich materacach można się najlepiej wyspać?

Materace Hilding – dlaczego są wyjątkowe?

Aby materac w odpowiedni sposób służył użytkownikowi, to podczas produkcji należy zadbać o kilka kluczowych czynników. Mowa tutaj o:

  • ergonomii – czyli odpowiednim dopasowaniu do potrzeb użytkownika,
  • zdrowym mikroklimacie – czyli zastosowaniu w materacach antyalergicznych oraz prozdrowotnych rozwiązań, które uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów wewnątrz materaca,
  • higienie – czyli umożliwieniu utrzymania materaca w jak największej czystości,
  • trwałości i wytrzymałości – czyli poddawaniu produktu licznym testom sprawdzającym jego jakość.

Najlepsze na rynku - materace Hilding AndersTo właśnie na tych kilku cechach bazuje cała idea produkcji materacy przez Hilding Anders, wśród których można znaleźć najróżniejsze ich rodzaje: piankowe, sprężynowe czy hybrydowe. Warto również zaznaczyć, że Hilding Anders dba o środowisko poprzez postępowanie zgodne z aktualnie panującą ustawą o ochronie środowiska, segregowanie odpadów czy zaniechanie stosowania toksycznych substancji w procesie powstawania materacy. Materace od Hilding Anders można znaleźć nie tylko pod własnymi markami – Hilding czy Curem, ale także u innych firm, dla których są produkowane. Wymienić można takie firmy jak Agata Meble, Black Red White, czy też mniejsze jak Pan Materac, Senpo oraz EMBE Sp. z o.o. Dla ostatniej z wymienionych Hilding wyprodukował szczególną kolekcję, a mianowicie materace SleepMed.

 

SleepMed, czyli innowacyjne materace od Hilding Anders

Materace SleepMed swoją wyjątkowość zawdzięczają temu, iż posiadają właściwości prozdrowotne potwierdzone certyfikatem AEH. Oznacza to, że spanie na takim produkcie pozytywnie wpływa na zdrowie użytkownika, zwłaszcza na kręgosłup i mięśnie, które w pełni mogą się zrelaksować i zregenerować. Materace SleepMed posiadają niezwykłą zaletę rzadko spotykaną na rynku, którą jest możliwość regulacji twardości. Dzięki temu można wybrać preferowaną przez siebie twardość, a co za tym idzie i odczuwalny komfort bez niepotrzebnej wymiany materaca. Przeglądając ofertę możemy znaleźć zarówno materac sprężynowy, jak i materac piankowy, którego wypełnienie stanowią innowacyjne pianki reagujące na ciepło i nacisk ludzkiego ciała. Ta cecha odpowiada za możliwie najlepsze indywidualne dopasowanie się do organizmu. Każdy z produktów SleepMed to także materac ortopedyczny zapewniający niebywały komfort, wygodę oraz podparcie, które nie tylko działa profilaktycznie na wady kręgosłupa, ale też przynosi ulgę w już istniejącym bólu i schorzeniach. Wspomniane produkty to coś, czego szukasz? Sklepy z materacami SleepMed znajdziesz na terenie całej Polski, dzięki czemu będziesz mógł osobiście sprawdzić wygodę odpoczynku i ich wyjątkowe właściwości.

Materac jest niezwykle istotny w życiu człowieka, dając mu nie tylko regenerujący sen, ale i w rezultacie zdrowie. Dlatego właśnie warto zdecydować się na najlepszy materac, by spokojnie przesypiać noc oraz budzić się wypoczętym. Z pewnością tym oczekiwaniom sprostają materace Hilding oraz SleepMed.