Hilding Zorba to propozycja od znanego szwedzkiego producenta, którego myślą przewodnią jest stwierdzenie “wyspani mogą więcej”. Aby wszyscy klienci decydujący się na zakup materaca marki Hilding poczuli, że naprawdę mają ogromne możliwości, powstał między innymi ten model o dźwięcznej nazwie kojarzącej się greckimi, beztroskimi wakacjami.

Zwiększony komfort podczas nocnego wypoczynku

Bywają takie dni, podczas których wszystko idzie nie tak – dzień w pracy lub w szkole nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, spotkanie ze znajomymi zostało odwołane w ostatniej chwili… Takie sytuacje często się zdarzają i potrafią skutecznie zepsuć humor. Właśnie w takich momentach ma się ochotę jedynie na to, aby wrócić do domu, zażyć kąpieli i położyć się do wygodnego łóżka. Hilding Zorba powstał między innymi z myślą o właśnie takich wydarzeniach – ma zapewniać zwiększony komfort i pozwalać na wypoczynek rodem z ciepłej, greckiej wyspy. Jego bazą są sprężyny kieszeniowe, które dzięki rozmieszczeniu w oddzielnych kieszonkach pracują osobno jedynie w miejscu nacisku i zapewniają wysoką elastyczność punktową. Na granicy pomiędzy ciałem użytkownika, a warstwą sprężyn znajduje się pianka lateksowa wykazująca się wysoką sprężystością i wytrzymałością. Cały materac został podzielony na siedem zróżnicowanych stref twardości, które w sposób indywidualny podpierają każdą część ciała użytkownika z osobna.

Hilding Zorba - dla miłośników błogiego wypoczynkuIdealny wybór dla alergików

Czymś, co sprawia, że materace Hilding są cenione na całym świecie jest to, że każdy model jest odpowiedni dla alergików. Osoby wrażliwe na wszelkiego rodzaju alergeny nie muszą rezygnować z wybranego materaca ze względu na nieprzystosowane do potrzeb właściwości. Hilding Zorba również taki jest! Elegancki i klasyczny pokrowiec Silver posiada strukturę bardzo dobrze przepuszczającą powietrze, dzięki czemu wentylacja wewnątrz materaca jest usprawniona. Takie rozwiązanie sprawia, że we wnętrzu ani na powierzchni nie gromadzą się szkodliwe mikroorganizmy, które mogłyby nasilić objawy alergii u użytkowników. Pokrycie w łatwy i szybki sposób można zdjąć za pomocą funkcjonalnego zamka rozdzielczego, a następnie wyprać w pralce w temperaturze do 60°C.

Sprawdzony wybór od znanego producenta

Nie warto ograniczać się do tego, aby poszukiwać odpowiedniego materaca tylko w kilku miejscach i wybrać ten, który w małym stopniu odpowiada oczekiwaniom przyszłych użytkowników. To właśnie podłoże do spania znacząco wpływa na produktywność i samopoczucie podczas całego następnego dnia. Postawienie na sprawdzonych producentów oferujących wyroby najwyższej jakości może okazać się najlepszą możliwą opcją. Właśnie taką marką jest Hilding – jej historia sięga 1939 roku i rozpoczęła się w Szwecji. W niewielkim miasteczku powstawały pierwsze produkty, które po dziś dzień podbijają serca miłośników komfortowego snu z całego świata. Oczywiście zostały ulepszone i stale się zmieniają po to, by nadążyć za zmieniającymi się potrzebami rynku. Każdy materac jest dokładnie testowany pod kątem higieny, ergonomii, właściwości termoregulacyjnych oraz trwałości, dzięki czemu można mieć pewność, że żaden model nie jest przypadkowy.

Hilding Zorba to jeden z najlepszych wyborów, szczególnie dla osób, które nie chcą przeznaczać zbyt dużego budżetu na zakup podłoża do spania. Dwie twardości sprawiają, że ogromna część użytkowników będzie mogła wybrać idealny poziom komfortu dopasowany do swoich potrzeb.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/