Coraz więcej ludzi skarży się na przewlekłe bóle pleców. Może być to spowodowane siedzącym trybem życia lub zbyt małą ilością ruchu. W wielu przypadkach, nieodpowiednio dobrany materac może potęgować przykre dolegliwości związane z kręgosłupem. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, co może zaoferować Ci produkt Hilding Melody.

Wsparcie dla pleców

Hilding Melody to materac, którego konstrukcja tworzy aż siedem stref twardości, których zadaniem jest zapewnić Ci optymalne wsparcie. Lateks, z którego wykonano produkt odznacza się wysoką gęstością, co gwarantuje wytrzymałość, elastyczność i trwałość materaca. Producenci zadbali, by mógł on stabilizować pozycję kręgosłupa, odprężając tym jego zmęczone mięśnie. Co więcej, jeśli jesteś seniorem i zmagasz się z przykrymi schorzeniami – warto zakupić ten materac. Jest on odpowiednio sprężysty i plastyczny, by ułatwić codziennie wstawanie i obracanie się podczas snu. Materac cechuje się podwyższoną twardością, co minimalizuje ryzyko odkształceń i wgnieceń. Zapewniamy Cię, że jeśli zakupisz Hilding Melody to jakość twojego snu znacznie się poprawi, a Ty będziesz wstawał rano wypoczęty i gotowy na nowe wyzwania dnia codziennego.

Bezpieczeństwo

Hilding Melody - materac na bóle kręgosłupaJeśli stawiasz na bezpieczeństwo swoje i najbliższych to na pewno zastanawiasz się, jaki materac będzie odpowiedni. Materace Hilding zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który zapewnia Cię, że podczas ich produkcji nie użyto żadnych materiałów potencjalnie niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia. Możesz być pewny, że produkt Hilding Melody nie wpłynie negatywnie na twoje samopoczucie. Ponadto, materac nadaje się również dla alergików, ponieważ został wyprodukowany z surowców całkowicie neutralnych, które nie wywołają niepożądanej reakcji alergicznej. Co więcej, produkt wykazuje właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Blat lateksowy składa się z specjalnych otworów, które gwarantują wentylację materaca i pozwalają utrzymać jego higienę na wysokim poziomie. Inwestując w Hilding Melody zapewniasz sobie bezpieczeństwo, komfort i najwyższą jakość snu.

Funkcjonalność materaca

Materace do spania są również niezwykle funkcjonalne. Hilding Melody został zapakowany próżniowo i zrolowany, by ułatwić Ci transport i przechowywanie. Nadaje się on też do łóżek z regulowanymi stelażami. Decydując się na ten produkt, możesz wybrać jeden z dwóch innowacyjnych pokrowców, które mają za zadanie zadbać o twój komfort, miękkość i higienę. Możesz je śmiało prać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza bez obawy o mechacenie i zniszczenie. Materac nada się też świetnie dla osób, które ważą nawet do 140 kg i zapewni im idealne podłoże do spania, które nie będzie się odkształcać. Jest to produkt, któremu zaufało już wielu naszych klientów.

Jeśli cierpisz na nieprzyjemne bóle kręgosłupa, które uniemożliwiają Ci głęboki i regenerujący sen to koniecznie zakup nasz produkt Hilding Melody. Gwarantujemy, że ulgę poczujesz już po pierwszej nocy.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/