Jeśli wysoka jakość jest czymś, co Cię w życiu interesuje i satysfakcjonuje, to powinieneś poznać ofertę materacy Hilding i znaleźć produkt idealny dla siebie! To jeden z liderów wśród największych graczy na rynku wyposażenia sypialnianego, który stawia na innowacyjne rozwiązania i dba o to, by użytkownicy podłoży mieli spokojny i komfortowy sen. To dzięki takim produktom możemy raz na zawsze zapomnieć o nieprzespanych nocach i cieszyć się dobrym samopoczuciem każdego dnia. Co powinieneś wiedzieć o materacach Hilding przed ich zakupem? Podpowiadamy.

Wysoka jakość to podstawa!

Gdybyśmy mieli przytoczyć najważniejszą wartość, jaką kieruje się marka Hilding Anders podczas tworzenia nowych produktów, byłaby to wysoka jakość. To dzięki temu możliwe jest zachowanie wszystkich idealnych proporcji i innowacyjnych rozwiązań będących fundamentem dla spokojnego, regenerującego wypoczynku. Testowanie nowych rozwiązań pozwala marce być zawsze o krok przed konkurencją – dzięki temu obejmuje stanowisko lidera wśród producentów materacy niezmiennie od wielu lat. Hilding Anders nie tylko wprowadza własne pomysły, ale też wsłuchuje się w opinie i potrzeby klientów, którzy zdecydowali się zaufać marce. W ten sposób powstają najnowsze rozwiązania dedykowane specjalnie dla osób, które zgłosiły swoje zapotrzebowania. Hilding Anders zawsze dotrzymuje słowa! Każda obietnica, która została złożona, jest dotrzymywana. Pamiętajmy o tym, że spędzamy dużą część życia w łóżku – aż ⅓ całości, dlatego jest to niezmiernie ważne, by wybrać odpowiedni materac dostosowany do naszych potrzeb. Mylnie uważamy, że w łóżku tylko śpimy – to tam relaksujemy się po pracy, oglądając telewizję czy jemy późne weekendowe, romantyczne śniadania we dwójkę. Dlatego należy zadbać o to, by nasz kręgosłup miał cały czas stabilne podparcie, dzięki czemu możliwe jest uniknięcie wszelkich bólów pleców i pogłębiania wad postawy lub powodowania nowych.

Seria SleepMed dla wymagających – wyroby medyczne

Materace Hilding - co powinieneś o nich wiedzieć?Jedną ze szczególnych kolekcji materacy, wyprodukowanych przez koncern Hilding Anders na potrzeby firmy EMBE Sp. z o.o., są materace prozdrowotne SleepMed. Wyroby medyczne spełnią wszelkie, nawet najwyższe oczekiwania i pozwolą na znalezienie idealnego produktu do wypoczynku. Najwyższa jakość idzie w parze z estetyką, która również jest ważna w aranżacji wystroju sypialni – dlatego producent Hilding Anders stawia na nowe, ciekawe wzornictwo. W ofercie warto zwrócić uwagę na materace piankowe, które wysoką jakość zawdzięczają materiałowi, z jakiego zostały stworzone, a jest nim innowacyjna, termoelastyczna pianka VitaRest. Jest odpowiedzialna za dostosowanie się idealnie materaca do ciała użytkownika, dzięki czemu pozwala na spokojny, wygodny sen o każdej porze dnia i nocy. Wśród najważniejszych modeli SleepMed warto sprawdzić także materace ortopedyczne, które zyskały miano wyrobu medycznego. Jakość została potwierdzona przez szereg badań i testów pochodzących głównie z Instytutu AEH.

Zakup materaca to poważna inwestycja na kilka kolejnych lat. Każdy poszukiwacz najwyższej jakości powinien odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, by wybrać swój ulubiony model i już dziś cieszyć się najwyższą jakością w swojej sypialni. Pozwól sobie na szczęśliwe życie!