Wybierając materac większość z nas jest uprzedzona do materacy posiadających sprężyny. Kojarzą się one ze starymi, skrzypiącymi łóżkami, w których sprężyny wychodziły z materaca lub wbijały się w bok. Jednak minęły lata, a postęp technologiczny, również w dziedzinie produkcji materacy poszedł do przodu, dzięki czemu materace sprężynowe znacząco różnią się od tych znanych nam jeszcze sprzed kilkudziesięciu lat. W jaki sposób materace Hilding zapewniają wysoki komfort oraz gdzie można je znaleźć?

Czym są materace sprężynowe?

Współczesne materace sprężynowe typu kieszeniowego, produkowane są z niezwykle wytrzymałych i trwałych sprężyn. Ich produkcja odbywa się z pomocą innowacyjnych metod oraz w sposób jak najbardziej ekologiczny. Umieszczone wewnątrz wkładu sprężyny multipocket, posiadają osobne kieszonki, dzięki czemu materac pracuje tylko w miejscu nacisku naszego ciała. W zależności od ich średnicy materac może posiadać więcej sprężyn na jednym metrze kwadratowym. Do cech materacy sprężynowych należą przede wszystkim:

  • wysoka trwałość,
  • wytrzymałość,
  • idealne dopasowanie do ciała,
  • higieniczność wkładu,
  • tłumienie drgań.

Materace to polecane są przede wszystkim osobom, których kręgosłup wymaga stabilnego wsparcia. Sprężyny o wiele szybciej reagują na zmianę pozycji, aniżeli pianka, dlatego w każdej chwili naszego snu jest w stanie zapewnić nam odpowiednie podparcie. Idealnie sprawdzi się dla seniorów, par oraz osób o większej masie ciała.

Materace Hilding z wkładem sprężynowym od Senna Materace

Materace sprężynowe do kupienia w sklepach Senna MateraceMaterace Hilding dostępne są w sklepach stacjonarnych Senna Materace lub na stronie internetowej sennamaterace.pl. Firma ta bierze pod uwagę, jak bardzo jakość snu przekłada się na życie oraz prawidłowe funkcjonowanie, dlatego od lat profesjonalnie zajmuje się dystrybucją materacy, ustalając niezwykle atrakcyjne ceny. Senna Materace stara się ułatwić dostęp do najbardziej renomowanych marek, jaką jest chociażby Hilding Anders. Niezależnie od wielkości zamówienia, firma gwarantuje darmową dostawę na terenie całego kraju oraz 30 dni na zwrot zamówienia. Zakup materacy Hilding w Senna Materace odbywa się w łatwy, przejrzysty i bezpieczny sposób, a w razie wątpliwości do dyspozycji mamy profesjonalnych doradców, z którymi skontaktować się można za pośrednictwem czatu lub telefonu komórkowego. W ofercie Senna Materace znajdziemy wiele materacy sprężynowych od Hilding Anders, które podzielić można z uwagi na średnicę sprężyn na kieszeniowe (Hilding  Step), multipocket (Hilding Flamenco) lub pocket plus (Hilding Lambada)

Współczesne materace sprężynowe są o wiele wygodniejsze oraz bardziej funkcjonalne, aniżeli ich poprzednicy. Wytrzymały materiał, z którego zostały skonstruowane zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przez lata, umożliwiając w ten sposób efektywny oraz niezwykle komfortowy sen.