Jeśli cierpisz na przykre bóle kręgosłupa, powinieneś kupić odpowiednio dobrany i wyprofilowany materac. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jakie produkty Ci polecamy. 

Materac o prozdrowotnych korzyściach 

Materace dla osoby z bólem kręgosłupa powinny odznaczać się prozdrowotnymi korzyściami. Idealnym produktem będzie Hilding Rumba. Jest to materac, który zbudowano z dwóch rodzajów pianek. Pierwsza z nich to niezwykle elastyczna i profilowana pianka Velvet Touch, która ma stworzyć solidną podstawę konstrukcji. Druga natomiast to pianka Visco. Potrafi ona reagować na temperaturę ciała, dopasowuje się do ułożenia sylwetki i umożliwia mięśniom regenerację oraz odpoczynek. Materac wyróżnia się sprężystością i twardością, dopasowaną do potrzeb osób, zmagających się z przykrymi bólami kręgosłupa. Ponadto, Hilding Rumba to materac przeciwodleżynowy. Przeszedł wiele skrupulatnie przeprowadzonych badań i testów, by otrzymać status produktu medycznego. Możesz mieć pewność, że materac zapewni twoim plecom odpowiednią stabilizację.

Innowacyjna konstrukcja 

Najlepsze materace dla osoby z bólem kręgosłupaKolejną ważną cechą produktów medycznych jest ich przemyślana konstrukcja. Drugi produkt warty uwagi to Hilding Lambada. Został on zbudowany z siedmio-strefowego systemu małych sprężynek Pocket Plus o wysokości 15 cm. Nadają one materacowi niezwykłej sprężystości i elastyczności. Obolały kręgosłup zyskuje solidne podparcie, również w miejscach naturalnych krzywizn. Gruba warstwa lateksu pomaga zmniejszyć napięcie mięśniowe i zapewnia dodatkowy komfort snu. Z kolei wykorzystanie płyty z kokosu pozwala utrzymać kręgosłup i całe ciało w odpowiedniej pozycji. Możesz być pewien, że nie obudzisz się rano z przykrym bólem pleców. Dodatkowo, pokrowiec, w który ubrano produkt wykorzystuje technologię Purotex, która zwalcza alergeny. Wiele klientów, którzy kupili Hilding Lambada odczuli ulgę w bólu już po pierwszej nocy.

Produkt nagrodzony certyfikatami 

Materace, które odznaczają się certyfikatami to produkty najwyższej jakości, darzone ogromnym zaufaniem. Hilding Pasodoble to świetny materac, który sprawdzi się u osób z bólami kręgosłupa, seniorów oraz alergików. Odznacza się certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100, co oznacza, że do jego produkcji nie wykorzystano materiałów ani substancji potencjalnie niebezpiecznych, które mogłyby zaszkodzić twojemu zdrowiu. Drugie odznaczenie, jakie zdobył ten materac to certyfikat jakości AEH. Wraz we współpracy z niezależnym Szwajcarskim Instytutem AEH, materac został dogłębnie przebadany i poddany dokładnej analizie. Przetestowano jego ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość. Ponadto, Hilding Pasodoble posiada status produktu medycznego. To materac, któremu możesz w pełni zaufać i cieszyć się jego nieocenionymi właściwościami.

Materace dostępne na naszej stronie ABC Snu to produkty cechujące się najwyższą jakością. Jeśli cierpisz na przykre bóle kręgosłupa i chcesz odczuć ulgę – koniecznie zdecyduj się na któryś z opisywanych modeli.