Czujesz się często zmęczony i niewyspany? Budzisz się w nocy, bo jest Ci za gorąco? Przewracasz się z boku na bok i nie możesz zasnąć do rana? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Hilding Anders wyprodukował specjalny chłodzący materac w antybakteryjnym pokrowcu. Przeczytaj i przekonaj się, że ten produkt może być rozwiązaniem Twoich problemów z bezsennością.

Co wyróżnia materac VISCO Galaxy PLEIAD SILVERGUARD?

Materac visco Galaxy Pleiad Silverguard choć niewysoki, ma specyficzną konstrukcję. Skonstruowano go z trzech rodzajów pianek, z których każda ma inne właściwości. Termoelastyczną piankę visco wzbogacono sprężystą pianką HR, tworząc warstwę zwaną Flofom. Działa ona w ten sposób, że termoelastyczna visco przejmuje ciepło śpiącej osoby, a sprężysta HR posiadająca liczne mikrootwory, odciąga ciepło i wentyluje cały materac. Dzięki temu użytkownik nie poci się i nie czuje wilgoci pod skórą. Dodatkowo sprężysta HR dzięki swej niejednolitej strukturze, znakomicie podtrzymuje kręgosłup i pozostałe części ciała użytkownika, zapewniając komfortowe warunki do odpoczynku. Warstwa Flofom uzupełniona jest przez warstwę profilowanej pianki Flexifoam, która dzięki 7-strefowej twardości zapewnia odpowiednią sztywność materacowi i podpiera z odpowiednim naciskiem każdą część ciała. Materac jest dwustronny, przy czym jedna strona ma twardość H2, a druga H3. Sam sprawdzisz i wybierzesz, na której stronie będzie Ci wygodniej spać.

Jakie zalety posiada materac visco ?Produkt można kupić w komplecie z wysokiej jakości pokrowcem dzianinowym z dodatkiem taśmy 3D. Co to oznacza? Taśma ze srebrnych nici uwalnia jony srebra, które zapewniają czystość i higienę, niszcząc wszelkie zalążki bakterii i alergenów. Pokrowiec można oczywiście zdejmować i prać. Ogólnie produkt ma wysoką jakość i cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników. Zastanawiasz się, jaki materac visco wybrać? Pamiętaj, że nie każdy podobny materac ma tyle zalet i nie każdy ma właściwości chłodzące. Zwykle pianka visco utrzymuje ciepło wydzielane przez ciało osoby śpiącej i jest wskazana dla zmarzluchów. W tym przypadku dzięki właściwościom pianki HR materac delikatnie chłodzi skórę i zapobiega poceniu. Takie walory mają jednak tylko materace od najlepszych producentów. Należy do nich z pewnością Hilding Anders Polska, który produkuje łóżka i akcesoria do sypialni pod nazwą własną, ale również dla marek Galaxy, Sleepmed i Curem.

Materace visco Galaxy Pleiad Silverguard można kupić w salonach Agata Meble. Producent udzielił na te wyroby 7-letniej gwarancji. Jeśli już zdecydowałeś się na zakup tego modelu, to teraz razem zastanówmy się, jaki rozmiar materaca visco Galaxy Pleiad Silverguard będzie dla Ciebie odpowiedni?

Materace VISCO Galaxy PLEIAD SILVERGUARD – w jakich rozmiarach są produkowane?

Materace visco Galaxy Silverguard sprzedawane są w różnych rozmiarach. Zanim pojedziesz na zakupy, sprawdź wymiary stelaża do łóżka. Dzięki temu dopasujesz odpowiedni rozmiar materaca. W przypadku łóżka pojedynczego sprawdzi się materac 90×200 cm lub materac visco 100×200 cm. Materace visco 100×200 sprawdzą się w przypadku użytkowników z nadwagą, który chcą spać na szerokim, wygodnym łóżku. Do łóżek dwuosobowych będą pasowały materace o szerokości 140, 160 lub 180 cm. Jeśli lubisz robić zakupy online, to dobry materac 100×200 kupisz w sklepach wysyłkowych na stronach sleepinghouse.pl lub sennamaterace.pl.

Kto kupując materac powinien zdecydować się na zakup materaca VISCO Galaxy PLEIAD SILVERGUARD?

Materac visco Galaxy Pleiad Silverguard będzie odpowiedni dla osób ważących do 80 kg, którym często jest w nocy za gorąco i budzą się z tego powodu. Użytkownicy z problemem nadpotliwości też będą zadowoleni z tego produktu. Materac można polecić z pewnością wszystkim, którzy lubią uczucie orzeźwiającego chłodu i świeżości. Dodatkowym atutem jest antybakteryjny pokrowiec, zapewniający czystość i higienę. To dobra wiadomość dla osób, wrażliwych na alergeny. Materac z jednej strony jest miękki, a z drugiej nieco twardszy. Jeśli więc Twoja waga ulega zmianom w zależności od diety, pory roku i ochoty na uprawianie sportu, to ten produkt jest w sam raz dla Ciebie.